نظر خواهی !

شاخه:بی شاخه

زیر شاخه:شاخه نداره چه برسه به زیر شاخه

موضوع :

نظر سنجی(انتقادات و پیشنهادات)

دوستان عزیز سلام.مدتی هست که در کنار شما هستیم و زود به زود وبلاگ رو به روز می کنیم و مطالب ناقابلی رو در مورد مهندسی شیمی و حول و حوش اون مینویسیم.از ابتدا هدف ما این بوده که مهندسی شیمی رو به صورت کلی و خلاصه و به ساده ترین زبان معرفی کنیم به طوری که یه شخص غیر مهندس شیمی یا شیمیست هم با مهندسی شیمی آشنا بشه و هم مطالب براش قابل درک و فهم باشه.با توجه به اینکه مطالب واقعا گسترده هست هر بار یه گوشه ای رو گرفتیم و هنوز گوشه های نگرفته زیاد مونده که اگه خدا بخواد میگیریم.از طرفی با توجه به اینکه هم رشته ایها و متشابه الرشته ایهای زیادی هم داشتیم مجبور بودیم گاهی مطالب تخصصی هم بنویسیم که برای این عزیزان که خودشون کوله باری از مطالب مهندسی شیمی رو در چنته دارند خسته کننده نباشه و گاهی هم با دیدی جدید به موضوع نگاه کردیم که مهندسی شیمی از حالت صرفا خشک علمی بیرون بیاد و لذت بخش باشه.باز هم از طرف دیگه مطالبی رو نوشتیم که در دروس مهندسی شیمی معمولا پیدا نمیشه و مهندس شیمی با مطالعه باید اونا رو پیدا کنه که البته خیلی از اونا برای یه مهندس شیمی لازم هستند.نمونه اون مطالب جانبی صنعت و اطلاعات عمومی مهندسی شیمی بوده و همچنین آشنایی با مفاخری که در این شاخه از علوم تاثیر گذار بوده اند تا با این آشنایی تصویر ذهنی بهتری از رشته خودمون و تلاش این دانشمندان در جهت پیشرفت علوم داشته باشیم و گاهی از خودمون خجالت بکشیم که مصرف کننده محض نباشیم و حالا که قرار نیست چیزی کشف کنیم و مطالب کشف شده رو باید مرور کنیم بهانه نیاریم که چنان است و چنین است... . یادمون نیاد کسی از ما کمکی خواسته باشه و ما تونسته باشیم و اجابت نکرده باشیم و اصولا به همین خاطر بوده که پسوندمونو دست و دل باز گذاشتیم که چیزی از کسی دریغ نکنیم که سود و نتیجه این همکاری اگر دیر و زود داشته باشه سوخت و سوز نداره.

دوستان عزیزی که که مارو مورد لطف خودتون قرار میدید , ازتون میخایم اگه انتقاد یا پیشنهادی یا تعریف و تشویقی(عمرا) دارید با ذکر نام و آدرس وبلاگتون ذکر کنید( نه مثل بعضیها که هر چه خواستند بدون دلیل به ما گفتند و نگفتند چرا !!!!! و اصلا نگفتند کی هستند و چه هیزم تری بهشون فروخته بودیم ) تا ما بدونیم که چه باید بکنیم و اگه واقعا اینقدر وبلاگ بیخودی داریم درش رو گل بگیریم و خلاص .....

منتظر نظرات شما هستیم.

حد اقل از تمامی دوستانی که در لیست دوستان ما جای دارند انتظار داریم ما رو راهنمایی کنند و اگه دوستان دیگر هم باشند که چه بهتر.

فرم نظر سنجی و فرم نظر خواهی هر دو سمت راست و پایین صفحه آماده دریافت نظرات و پیشنهاداتتون هستند.

نکاتی در هنگام ارسال کامنت یا پر کردن فرم:

1- فرمها را منحصرا با مداد سیاه نرم و با فونت تاهوما و بطور کامل پر نمایید.

2- کامنت هایی که در آنها اسم یا ایمیل یا آدرس وبلاگ موجود نمی باشد حذف شده , ضمنا در صورت کشف نام فرستنده نمره منفی خواهد داشت.

3- در صورتی که به اسم شما کامنتی فرستاده شده که شما روحتان خبر ندارد سریعا مراتب را به مامور حوزه ما در وب اطلاع دهید .در غیر اینصورت آن کامنت ارسالی از طرف شما تلقی میگردد و عواقب آن متوجه خود خود شما خواهد بود.

4-کسانی که رویشان نمی شود مستقیما از طریق کامنت حرفشان را بزنند می توانند از نمودار نظر سنجی استفاده کنند ولی ارزش کامنت ها خیلی بیشتر از اینگونه نظر سنجی بوده و تقریبا یک کامنت با سه دفعه استفاده از فرم نظر سنجی برابر است.مع هذا هر رای دهنده این حق را دارد که از هر دو طریق نظر خود را ابراز کند.

                                       من ا... توفیق

                                      مسئول نظر سنجی

                      مهندسان شیمی , کیمیاگران دست و دل باز

/ 5 نظر / 6 بازدید
وحيده

توی هر کاری هميشه يه سری موافق هست ..يه سری هم مخالف ..اگه آدم بدونه که کارش درسته ...منطقيه ... و اونو راضی نگه ميداره ...بايد به تعداد موافقين هر چند هم که کم باشن نسبت به مخالفين اهميت بده و قرص و محکم کارشو ادامه بده ...هميشه موفق باشين

ariyana

اين يکی از همه باحالتر بود.چون..............يکی مثل منه ترم اولی هم ميتونه اظهار نظر کنه(: اميدوارم موفق باشی

majid

سلام واقعاْ خسته نباشی در زمينه های علمی واقعاْ با کمبود سايت مواجهيم

مشیری

سلام، خسته نباشید. سایت با حالی دارید. شما درخواست کرده بودید که وبلاگ من رو لینک بدید به بازدید کننده ها تون. اول بگم که ما مثل شما کار درست نیستیم. دوم اینکه تازه خیلی هم خوشحالم می شم که این کار رو بکنین. سوم اینکه من هم با اجازه شما آدرس شما رو لینک می دم.

ariyana

سلام من نميدونم چرا دوستان کم لطفی ميکنن و کامن نميزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟